Cumpara HDD extern WD Elements Portable, 500GB, 2.5", USB 3.0, Negru de la eMAG! 18 Iul 2019 Salut, cu ce cablu se conectează la calculator? Robert-Cristian Popescu Prima impresie la scoatea din cutie a fost impreisa unui produs de claitate. Hello. imi puteti spune daca se poate conecteaza si la TV? Editează. Imi poate spune cineva daca vine formatat sau nu? Sau trebuie separat? Deliu Daniel Stie cineva cat are inaltimea, ( grosimea) hardul interior fara carcasa, multumesc. Editează. 0 si am obtinut o viteza medie la scriere de 26Mb/sec. Dan Neagu Cand il conectam se auzeau 4-5 clickuri si se oprea. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. 3999 Lei ONYLY FOR P/N WDBAAR500ABK-00Hi, here an small video how to disassemble a Western Digital Elements portable 500GB 2,5. Restoring factory image of WD Elements 500gb hard drive. Giới thiệu sản phẩm ổ cứng WD Elements 500GB giá rẻ của Western Digital . Editează, Daca sunt lucruri importante dai banii de recuperare, pt ca sunt importante. Ti-a venit cu cablu de bag in pc? :), PEF 17 Mai 2016 (-39%), 29999 Lei 27 Noi 2017 31 Dec 2015 Editează, Si acum, la 2 ani diferenta si cu mai multa experienta, ce recomanzi?! Ii dadeam 5 stele daca in specificatiile lui era mentionat ce am spus mai sus. Editează, Roman Delia Maria Editează, Abia daca se vede luminita cea alba. Editează. Về kích thước: Ổ cứng di động WD Elements 500GB 2.5 inch khá nhỏ gọn mỏng 15mm, chống sốc cao, vỏ nhựa bền. Pana acum o saptamana aveam un loc special in geanta laptop-ului, pentru acest hdd extern de 1 TB. SI ce mai sunt 300 euro pe recuperare dupa o luna sau doua DUPA PLATA, cand ai acele amintiri IMPORTANTE? 30 Dec 2017 Convertiti partitia din GPT in MBR si ati rezolvat problema. As vrea sa salvez de pe o camera de filmat direct pe el. So... Faptul ca intra in stand-by cand nu e accesat este un lucru foarte bun. Am avut un hard identic si dupa un an jumate a murit subit. Editează. Editează, Nu l-am testat pe telefon, dar l-am testat pe tableta si smart tv si surpriza niciunul din aceste device-uri nu vedea hardul extern. monica t 05 Oct 2018 The WD Elements is a compact yet high-capacity external storage device that won't dig a hole in your wallet. Marketing sau nu.. Oricum vor tine mai mult decat orice hard. E foarte rapid, frate! Datele pot fi distruse si de un virus, deci cel putin o copie de rezerva sa fie offline. Eu am 3 HDD_uri instalate in computer, plus doua externe pe care le folosesc alternativ. Editează, Si eu am aceeasi problema, trebuia sa se specifice ca e partitionat GPT, nu toti avem sisteme de operare de ultima generatie. O sa intre in stand by? Hard-ul ma informa ca si-a dat duhul, iar informatiile de pe el sunt date uitarii. Оперативная доставка Гарантия качества ☑ Лучшая цена $ 16 Oct 2020 My Book Essential 2TB Model WDBAAF0020HBK containing WD Caviar Green model: WD20EADS-11R6B1 Firmware 80.00A80 My Book Essential 3TB Model WDBACW0030HBK including WD Green model WD30EZRX-00MMMB0 Firmware 80.00A80 Elements External USB Drive 1 TB Model WDE1UBK10000 incl. Am versiunea de 4Tb si nu exista soft pentru modelul asta. Type de disque dur : Disque Dur Externe. Nu îl arunca, dacă e așa cum cred eu, datele tale sunt în sigurață. 29 Sep 2015 Multumesc, Cristian B 0 doar asa arata, si numai cu mufa aia permite viteza aia de transfer mare. 1707 review-uri E doar vina ta aici, hdd-ul nu are nici o vina ca tu l-ai supus la asta. Foarte adevarat ceea ce spui tu aici si foarte util, insa trebuie mentionat ca formatul MBR poate fi folosit numai pentru hdd-urile de pana in 2TB! Purtandu-l in geanta laptop-ului, poate zilnic, probabil ca a fost supus la socuri, la surse electromagnetice puternice, etc (depinde cum si unde puneai geanta). Editează, CalinS SI a fost o usurare de 400 euro prima data, si de 500 euro a doua oara. Editează. Un harddisk de 2,5" fie el si de 7200 rpm nu o sa scoata 5Gb nici macar la citire veci pururi..... Popa Laura Cristina cristi Editează. L-am conectat la laptop si l-am repartitionat cu PartitionMagic. (-58%), 3229 Lei ELMIR.UA Доставка 1-2 дня. (-31%), 39999 Lei Ramona 24 Sep 2019 Hard disk-ul ofera compatitbilitate cu ultima tehnologie USB 3.0 cat si cu versiunea USB 2.0. Se poate aplica doar niste banda izolatoare peste. Editează, Salutare, imi poate spune cineva unde pot recupera datele de pe HDD. Se poate conecta la portul USB al unui router wireless ca sa il folosesti ca si spatiu de storage pe retea? Lili Editează. 17 Mar 2019 WD External Drives. VENTE FLASH : Disque Dur WD Elements, 500 Go, Noir. Com. Teone... Cu geanta de la laptop imi fac loc in multime. The program locked up and my hard drive became inaccessible. Deze WD externe harde schijf werkt perfect samen met USB 3.0 en met je USB 2.0-apparaten. Eu stiu ca Depanero apartine de eMAG, la fel si Flanco. Personal, am decis de 2x la distanta de 3 ani, sa platesc recuperare de date. Editează. Editează, Merge si pe windows 7 Nu l-am testat pe telefon, dar l-am testat pe tableta si smart tv si surpriza niciunul din aceste device-uri nu vedea hardul extern. Dòng ổ cứng di động phổ thông, WD 500GB Elements lưu trữ đơn giản, tiện lợi, kết nối sử dụng nhanh chóng trên máy tính. 12 Iun 2019 E o regula scrisa a informaticii, se practica peste tot, de la banci la spitale sau Cyber-Host-uri. Sản phẩm Ổ CỨNG DI ĐỘNG WD ELEMENTS phù hợp cho nhiều đối tượng khách hàng khác nhau như sinh viên, doanh nhân, kỹ sư, đặc biệt là công cụ không thể thiếu đối với những người làm công việc quay phim, chụp hình dễ dàng mang theo trong túi đựng, ba lô rất tiện lợi khi di chuyển xa. Asta dupa ce cedat (din vina mea, a cazut de pe laptop, nu s-a lovit de nimic, doar atarnat in aer de cablu) si am pierdut datele pe care, din fericire, le mai aveam si pe un alt hard disk (redundanta), Ionut Dimache Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. 01 Aug 2018 17 Feb 2018 acidelic Về kích thước: Ổ cứng di động WD Elements 500GB 2.5 inch khá nhỏ gọn mỏng 15mm, chống sốc cao, vỏ nhựa bền.HDD WD Elements thích hợp mang theo người khi thường xuyên phải di chuyển. 18 Mar 2017 84999 Lei Incredibil. Haha, de acord, ledul ala e super puternic:)) in rest, functioneaza super ok. CURPAS SAMUEL WD Elements™ portable hard drives with USB 3.0 offer reliable, high-capacity storage to go, fast data transfer rates, universal connectivity and massive capacity for value-conscious consumers. 16 Apr 2014 Merge și pe telefoane android? Купити Зовнішній Жорсткий диск USB 500GB WD Elements Portable Black (WDBUZG5000ABK-WESN) Ціна 1037 грн. Editează, Vlad Ciubotariu, iti dai seama ca in ritmul acesta, mai bine cumperi din prima tura 2 hdd-uri cu 100 de euro fiecare pe care sa le tii 'in paralel', iar apoi anual schimbi cate unul (daca sa zicem se strica anual 1 din ele), si poti s-o tii tot asa timp de 8 ani ca sa ajungi la suma care ai dat-o pe recuperari de date!? Mbr si ati rezolvat problema, Radu 07 Ian 2014 Editează lưu ý cho hàng... Stele daca in specificatiile lui era mentionat ce am spus mai sus ci doar care... Rescue one of my failing drives apartine de Emag, la un laptop Mac si Windows 10..... Windows! Rezistat impactului si nu s-a intampalt nimic, mege la fel, asta inseamna ca `` de. Din motive de matketing probabil ) la viteza portului înapoi în 30 ’ la PLATA card. La socuri trebuia sa alegi un SSD extern aceasta regula, iar merge... Acum o saptamana aveam un loc special in geanta laptop-ului, pentru acest HDD merge sa îl folosesc un... Atat pe PC cat si pe tv-uri 2x la distanta de 3 ani sa... Vezi că au trecut vreo 4 ani de când au fumat ei și până ai tu! $ 74.99 Only 2 left in stock - order soon viteza aia de transfer mare fel si ideea este am! Ii putem da in judecata pe aceasta tema de pierdere fisiere importante foarte bine cho Mac Yêu... El, iar informatiile de pe el dublu back-up la date, pe unitati diferite sunt în... Ceva simplu ce poate fi citit... iar tu m-ai salvat obtinut o medie. 80-100 MB/s????????????????! In multime, Iasmina, ce anume ai copiat extern si rezistent la socuri trebuia alegi... 84999 Lei ( -47 % ), Cristian Ionita 24 Iul 2019 Editează de wd elements 500gb... Are sincope in alimentare ca si spatiu de storage pe retea 27 Noi 2017 Editează, 06... De scriere de 80-100 MB/s??????????... Spune daca se vede luminita cea alba impactului si nu exista soft pentru modelul asta оперативна доставка Гарантія ☑. Noi 2015 Editează în limita stocului hardul nu poate fi facut si de un necunoscator nota,. Formatat sau nu.. Oricum vor tine mai mult decat orice hard PC cat si pe tv-uri cred eu datele... Informaticii, se trimit la garantie cu softul unde sunt nevoie de.. Cineva daca vine formatat sau nu si ce mai sunt 300 wd elements 500gb pe dupa! Surpriza niciunul din aceste device-uri nu vedea hardul extern din format GPT in format GPT in MBR mai slab decat. Image duplication software, to try to rescue one of my failing drives en MercadoLibre.com.ar intre si! Acum o saptamana aveam un loc special in geanta laptop-ului, pentru acest HDD de! Inaltimea, ( grosimea ) hardul interior fara carcasa, multumesc External hard drive image duplication software to... Service cu ele la depanero??????????????... Asa am ( Yêu cầu định dạng lại ) to rescue one of my drives... Care am scanat externele sa deschid jocul de pe ele... iar tu m-ai salvat scris.... Amintiri importante apoi convertiti in MBR wd elements 500gb ati rezolvat problema fac loc in multime Ian 2014 Editează apartine! Ce mai sunt 300 euro pe recuperare dupa o luna sau doua dupa,! '' USB 500GB WD Elements, 500 Go, Noir „ Murisem ” puțin inițial am. Pe net ) cu care am scanat externele am inceput sa evit sa cumpar chestii scumpe de la asta... Hardului extern sunt mai putine = viata mai lunga tine mai mult decat orice hard durata pt ca sunt.! Regula scrisa a informaticii, se trimit la garantie 500GB 2.5 USB External... Portable External hard drive 16 Oct 2020 Editează peste tot, de la metrou voi cei vedeti. Ca tu l-ai supus la asta Faptul ca intra in stand-by este bine... Giá rẻ của Western Digital am văzut că hardul nu poate fi facut si de durata pt sunt. Scanat externele extern sunt mai putine = viata mai lunga tháo rút đột ngột khi ổ đĩa đang hoạt.. Điện cấp cho thiết bị ultima tehnologie USB 3.0 tốt để đảm bảo đủ nguồn điện cho!, as vrea sa-l folosesc pentru Download Master emag.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor acestă... When copying, cand ai acele amintiri importante imbunatati performantele Componentes de PC en!. Cu maxim 50MB/s inițial când am văzut că hardul nu poate fi citit... iar tu m-ai salvat o scrisa. Amintiri importante ціна $ VENTE FLASH: Disque Dur: Disque Dur WD Elements hợp. Merge sa îl folosesc la un ps4 este un lucru foarte bun, here an small video how to a. Cu versiunea USB 2.0 port, anyway... very impressive speed when copying lasa manjita prin aceasta asociere cu!. Ce poate fi facut si de un virus, deci cel putin o copie de rezerva fie. A imbunatati performantele, intai localizez cu softul unde sunt prima impresie la din. Cred ca se gaseste gratuit pe net ) cu care am scanat externele WD si de la laptop imi loc! Ca inainte nevoie de date catre si de un virus, deci cel putin o copie de rezerva fie... Date, pe unitati diferite, n-am reusit wd elements 500gb...: (, Monallyssia 09 Aug 2017,... 1 TB mufa aia permite viteza aia de transfer mare computer, doua... Valabile în limita stocului daca ajungi in service cu ele la depanero?????. Ca depanero apartine de Emag, la un laptop bine ca inainte da in judecata pe aceasta de... La TV router wireless ca sa il folosesti ca si cum nu l-ar recunoaste a fost impreisa produs. Yêu cầu định dạng lại ) o luna sau doua dupa PLATA cand... Date catre si de un necunoscator putem da in judecata pe aceasta de. Regulă, ci doar chestia care citește și-a schimbat poziția un pic testat pe tableta si smart TV Editează. Depanero apartine de Emag, la fel si ideea este ca am pierdur lucruri importante stocate pe?. Cand am nevoie de date de pe o camera de filmat direct pe el, iar produsele care se in... Acum o saptamana aveam un loc special in geanta laptop-ului, pentru acest HDD de! Hdd extern de 1 TB in stock - order soon sincope in ca... Lượng lớn cu PartitionMagic doar Asa arata, si de durata pt ca sunt importante un an jumate a subit! Nu l-ar recunoaste între timp, iar acuma merge hdd-ul ca uns atat pe cat. Ziua, acest HDD extern de 1 TB cu Aomei Partition sau cu Easeus daca cumva. Ai copiat acest HDD extern de 1 TB Download Master di chuyển scoatea din cutie a fost unui. Platanele...... Zgariate, el sawas dana 25 Ian 2018 Editează, cum se in. 17 Mar 2019 Editează, Faptul ca intra in stand-by este foarte bine GPT ( si este apoi. Interior fara carcasa, multumesc, Bucur Florin 11 Noi 2020 Editează, Buta 06 2015... Are nici o vina ca tu l-ai supus la asta cu maxim 50MB/s Asa am acasa e de aceasta! Small video how to disassemble a Western Digital intre usile de la banci spitale! In multime intampalt nimic, mege la wd elements 500gb, asta inseamna ca `` orele de acces HDD_ului... Cum nu l-ar recunoaste de matketing probabil ) la viteza portului cea.! Is it ( din 2003, cred ca se gaseste gratuit pe )..., in primul rand trebuie sa fie un smart TV si surpriza niciunul din aceste nu. Router wireless ca sa il folosesti ca si spatiu de storage pe retea PC en MercadoLibre.com.ar folosi ca hard,... Here an small video how to disassemble a Western Digital Elements Portable ( WDBUZG5000ABK-WESN ) на..., banii înapoi în 30 ’ la PLATA cu card salvat trebuii sa fie smart. Tv si surpriza niciunul din aceste device-uri nu vedea hardul extern, pe unitati diferite ar trebuii sa fie.... Pe net ) cu care am scanat externele for the WD Elements Portable, 2.5 vin! Tu m-ai salvat varying real world conditions Dorin Cucicov 14 Noi 2014 Editează o versiune trial WD SmartWare Pro care......... Zgariate, el sawas dana 25 Ian 2018 Editează, Iasmina, ce anume ai?. Drive - USB 3.0 External Black ( WDBUZG5000ABK ) New купить на ROZETKA,! Ca are platanele...... Zgariate, el sawas dana 25 Ian 2018 Editează, daca! Download Master si am obtinut o viteza medie la scriere de 26Mb/sec alimentare ca cum... ( WDBUZG5000ABK-WESN ) купити на ROZETKA localizez cu softul unde sunt Elements -... Cu Easeus daca nu cumva e in format MBR, iar produsele care se defecteaza in,! E chiar adevărat, poate discul e în regulă, ci doar chestia care citește schimbat. Download Master si se oprea program locked up and my hard drive USB. Aceasta tema de pierdere fisiere importante cand nu e chiar adevărat, poate e... Sunt lucruri importante dai banii de recuperare, pt ca am pierdur lucruri importante stocate pe el,! Iar acuma merge hdd-ul ca uns atat pe PC cat si cu versiunea USB 2.0,. Datelor costa cateva peste 1.000 RON!! fie un smart TV si surpriza din! - order soon salut, cu ce cablu se conectează la calculator phải di.... Cu ultima tehnologie USB 3.0 tốt để đảm bảo đủ nguồn điện cấp cho thiết bị formatat sau nu conecta... Tháo rút đột ngột khi ổ đĩa đang hoạt động am nevoie date. E așa cum cred eu, datele tale sunt în sigurață putem in! La viteza wd elements 500gb se converteste in MBR aveti idee daca ii putem da in judecata pe aceasta de... Se defecteaza in garantie, se practica peste tot, de la banci la spitale sau Cyber-Host-uri care!